kotlina kłodzka

Kotlina Kłodzka i jej atrakcje

Kotlinka Kłodzka położona w Sudetach przy granicy z Czechami w województwie dolnośląskim na wysokości około 350-450 m n.p.m. Kotlinę Kłodzką otaczają: rów Górnej Nysy i Góry Bardzkie od północy, Góry Stołowe i Góry Bystrzyckie od południa oraz Góry Złote i Masyw Śnieżnika od wschodu. W sercu Kotliny leży główne miasto – Kłodzko, przez które przepływa rzeka Nysa Kłodzka.

Jakie atrakcje w Kotlinie Kłodzkiej?

 

Kotlina Kłodzka

Dzięki swojemu urokliwemu położeniu z roku na rok przyciąga rzesze turystów, którzy odwiedzają te cudowne górskie okolice. Ten wspaniały i bardzo popularny region turystyczny, oferuje wiele różnych atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz dla tych którzy szukają spokoju. Ciekawe atrakcje turystyczne można znaleźć pod tym linkiem: https://www.polskieszlaki.pl/kotlina-klodzka.html

Jaki wybrać pensjonat w kotlinie kłodzkiej?

Ciekawą alternatywą dla hosteli i hoteli są pensjonaty czy kwatery prywatne. Tego typu obiekty noclegowe charakteryzują się niekiedy wysokimi lub podwyższonymi standardami lub dodatkowymi usługami np. śniadaniami lub darmowym WiFi. Najczęściej położone są z dala od centrum miasta ale w malowniczych i krajobrazowych okolicach.

Pensjonat w Kłodzku
ul. Matuszewskiego 10
57-320, Polanica Zdrój
dolnośląskie, Polska
74 866 70 90

e-mail: rezerwacje@willaalina.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *